ČO JE TO REPASOVANÝ PC / NOTEBOOK ?
mcomp.sk
mcompmcompmcomp

ČO JE TO REPASOVANÝ PC / NOTEBOOK ?

Renovované produkty môžeme zaradiť do kategórie high-end, keďže ide o špičkové modely značiek HP, Dell, Lenovo, či Fujitsu-Siemens. V našom portfóliu nájdete nielen notebooky, počítače, ale aj pracovné stanice, tlačiarne a monitory. Potom ako sú odkúpené od zahraničných spoločností, prejdú procesom renovácie, dôkladným čistením a náročnými záťažovými testami, aby bola zaručená 100% kvalita. Taktiež sa testuje výdrž batérie, ktorá ak nie dostatočná, okamžite sa vymení za novú a takisto sa upraví aj zahraničná klávesnica na slovenskú. 

Všetky produkty sa potom zaraďujú do tried podľa ich vzhľadu – triedy A, A- a B+ majú špičkový stav len s minimálnymi stopami predošlého zaobchádzania a B a C triedy sú cenovo výhodnejšie na úkor ich aktuálneho vzhľadu.

Na trh sa potom dostanú s oveľa nižšou cenou (až o 40-60%) ako sú iné nové modely s podobnými parametrami. Nechýba minimálne 24-mesačná záruka, perfektný servis či štýlové balenie z recyklovateľných materiálov.©2017-2020 Všetky práva vyhradené MComp.sk