Zľava 5€ na servis alebo kúpu renovovaného pc

Odoslaním tohoto formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov podla našich aktuálnych obchodných podmienok a podmienok o ochrane osobných údajov.


ČO JE TO REPASOVANÝ PC / NOTEBOOK ?
mcomp.sk
mcompmcompmcomp

O nás

Zaoberáme sa opravou a predajom výpočtovej techniky. Výhodou spolupráce je odborné poradenstvo, dodanie tovaru, zariadení a služieb v najkratšom čase. Inštaláciu a servis vykonáme u nás v predajni, ale aj priamo u Vás, a to nielen vo Svidníku, ale aj v Stropkove či okolí. V prípade potreby Váš počítač vyzdvihneme, opravíme a dovezieme. Za kvalitnú prácu ručíme rokmi skúseností. Na našu prácu Vám poskytneme aj záruku a v prípade, že nebudete spokojní, vrátime Vám peniaze. Stačí kliknúť na tlačidlo „Objednať servis“, vyplniť krátky formulár a o ostatné sa postaráme.
Okrem iného ponúkame predaj špičkovej renovovanej techniky - notebooky, počítače, tlačiarne či monitory od svetových značiek HP, Dell, Lenovo a Fujitsu Siemens. Na renovovanú techniku je poskytovaná záruka 2 až 5 rokov. Budeme radi, ak si vyberiete naše služby a tešíme sa na Vašu návštevu.
Milujeme svet IT, a preto sa snažíme vykonávať kvalitnú prácu "aj keď sa nikto nepozerá". Za všetko hovoria stovky spokojných zákazníkov. Vy - zákazník ste pre nás č. 1, preto ak máte záujem o individuálnu ponuku, neváhajte nás kontaktovať :)

Objednajte si servis pohodlne onlineOBJEDNAŤ SI SERVIS TERAZ©2017-2020 Všetky práva vyhradené MComp.sk